گروه چاپ و تبلیغات هامن، مجموعه ای متشکل از دانش آموختگان و متخصصان رشته گرافیک و چاپ و تبلیغات است که از سال ۱۳۹۵ آغاز به فعالیت نموده است. زمینه فعالیت گروه چاپ و تبلیغات هامن ، ارائه خدمات تخصصی مشاوره و اجرای پروژه های طراحی و چاپ و تبلیغات به شرکت و موسسات می باشد.ما معتقدیم که مشتریان ما کیفیت ما را تبلیغ می کنند.

هامن گروپ تبلیغات چاپ دکور بیلبورد هدایا

خلاقیت و ایده پردازی در کارهای تبلیغاتی یکی از موثر ترین روش ها برای تاثیر گذاری روی مخاطبان برای خریدشان است بصورتی که یک ایده خوب می تواند چشم مخاطب را به سمت خود بکشد و به مشتریان متمایز بودن را نشان دهد. ایده‌های خام شما را با جدیدترین متدهای گرافیکی و تبلیغاتی هدفدار می‌کنیم و برای نشان دادن با بالاترین کیفیت چاپ آن را آماده می‌کنیم. ما کلیه نیازهای کسب و کاری شما را با تکیه بر مشاوران و کارشناسان خود، درک کرده و آن‌ها را با راهکارهای نوین حل می‌کنیم.

هامن گروپ تبلیغات چاپ دکور بیلبورد هدایا

ارائه طرح‌های زیبا و حرفه‌ای توسط کارشناسان ما با تکیه بر دانش فنی ابزاری کار آمد دردست مشاوران تبلیغاتی است. اینکه از چه رنگی چه موقع و چطور باید استفاده کرد را به ما بسپارید.شما را شگفت زده خو اهیم کرد. ارائه طرح‌های زیبا و حرفه‌ای توسط کارشناسان ما با تکیه بر دانش فنی ابزاری کار آمد دردست مشاوران تبلیغاتی است. اینکه از چه رنگی چه موقع و چطور باید استفاده کرد را به ما بسپارید.شما را شگفت زده خو اهیم کرد. طراحی گرافیک با تکیه بر طراحان خلاق و حرفه‌ای در لیتوگرافی.

هامن گروپ تبلیغات چاپ دکور بیلبورد هدایا

هامن افتخار دارد تمامی موارد چاپی را در چاپخانه اختصاصی خود همراه با بهترین دستگاه های موجود در ایران اعم از دستگاه های چاپ افست و خدمات چاپی پس از آن – دستگاه چاپ دیجیتال – دستگاه چاپ فضای خارجی و داخلی ( بنر و فلکس و کاغذ دیواری و بوم و پلات) – لیزر و امکانات پیشرفته دیگر چاپی به انجام برساند. دستگاه‌ها و تجیزات هامن، طرح‌های شما را با بالاترین کیفیت چاپ می‌کند و برای نمایش در دیدگان مشتریان شما آماده می‌کند. تجهیزات ما، بروزترین و جدیدترین در ایران هستند.

هامن گروپ تبلیغات چاپ دکور بیلبورد هدایا

چرا هامــــــن ؟

ما مدعی هستیم که بهترین هستیم. تخصصی‌ترین و کامل‌ترین تیم طراحی و تبلیغات در استان البرز

امکانات تخصصی

هامن گروپ متخصص در طراحی و ساخت انواع تابلو های تبلیغاتی با در اخطیار داشتن ماشین آلات پیشرفته و نیرو های متخصص آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد.

تیم تخصصی

گروه هامن دارای تیم متخصص خلاق، ایده پرداز در بخش طراحی ، تابلو سازی و دکوراسیون می باشد.

تجهیزات مدرن

هامن با در اختیار داشتن فضایی مناسب و تجهیزات پیشرفته و به روز توانایی ساخت انواع تابلو های مدرن تبلیغاتی را دارا می باشد که این خود یکی از نقاط عطف این مجموعه است.

کیفیت ممتاز

از دید ما ساخت و اجرای تابلو های تبلیغاتی و تابلو سازی یک اثر هنری است. و در تمام مراحل در هنر تابلو سازی هامن سه اصل دقت و سرعت و کیفیت از اهداف گروه هامن است.

سرعت و دقت

سرعت و دقت بالا در کیفیت و زیبایی محصولات هامن جزء مهمترین اولویت هاست.امروزه با گسترش صنعت ساخت و ساز تابلو های تبلیغاتی شما به سادگی می توانید کالای ممتاز را خریداری کنید.

امتیازات ما

 

کیفیت برتر در پروژه های مختلف تابلو سازی در رضایت مشتریان از امتیازات و افتخارات ماست ، که هامن تمام تلاش خود در جهت بالا بردن رضایت مشتریان محترم انجام می دهد.